Papildai miegui, kokius papildus pasirinkti ?
Papildai miegui gali pad4ti pagerinti miego kokybę, tuo būdu palenginti svorio kritimą ir riebalų deginimą, todėl svarbu suprasti, kurie papildai miegui veikia ir kurie neveikia.
Šie papildai miegui yra daugiausiai išanalizuoti, todėl šiuos papildus būtų galima įtraukti į savo mitybos racioną:
1.Teaniną (teaninas randamas arbatoje). Teaninas padeda protui, mažina nerimą, padeda pagerinti miego kokybę;
2.Valerijoną (vaistinis augalas). Valerijono papildai gali būti naudingi siekiant pagerinti miego kokybę, turėtumėte išgerti apie 450 mg dozę valandą prieš miegą (poveikis turėtų pasireikšti po 6-8 savaičių);
3.Gabą (gama-amino sviesto rūgštis). Gaba yra atsipalaidavimą skatinantis ir nerimą malšinantis papildas, kuris gali pagerinti miego kokybę (būtų galima išgerti apie 500 mg, valandą prieš miegą);
4.Magnį ir cinką. Magnis gali padėti sumažinti pavargimo jausmą ir nuovargį, veikti raminančiai (priklausomai nuo magnio formos), cinkas gali padėti palaikyti normalią testosterono koncentraciją kraujyje, maistinių makromedžiagų apykaitą ir kt;
5.5-HTP (amino rūgšties triptofano derinys). 5-HTP smegenyse virsta cheminiu serotoninu. Serotonino kiekis laikantis dietos sumažėja, o mažesnis serotonino kiekis laikantis dietos prisideda prie nuotaikos pokyčių, padidėjusio angliavandenių poreikio bei didesnio alkio. 5-HTP gali pagerinti miego kokybę, padėti numesti svorį;
6.Melatoniną (melatoninas yra neurohormonas, kurį išskiria kankorėžinė liauka smegenyse). Šviesa slopina melatonino sintezę. Melatonino naudojimas gali padėti normalizuoti nenormalų miegą. Melatoninas gali padėti užmigti, naudingas žmonėms, kurie dirba pamaininį darbą arba dažnai keičia laiko juostas. Melatoninas turi bendrą neuroprotekcinį poveikį, nes melatoninas yra galingas antioksidantas, taip pat, turi keletą priešvėžinių savybių. Melatoninas gali sumažinti kūno svorio prieaugį.
Melatonino papildai yra naudingi akių sveikatai, gali padėti pagerinti nuotaiką. Rūkantys asmenys mažiau reaguoja į melatonino naudą, o vyresnio amžiaus žmonės nakties metu gamina ne tiek daug melatonino.
Įdomus pastebėjimas, kad depresija yra siejama su mažesniu melatonino kiekiu organizme.
Melatonino vartojimas nesukelia priklausomybės, nėra toksiškas. Norint pagerinti miegą, būtų galima pradėti gerti nuo (0,5 mg iki 5 mg). Melatonino nauda nėra priklausoma nuo dozės – vartojant daugiau, nereiškia, kad užmigsite greičiau. Melatoniną reikėtų išgerti 30 minučių prieš miegą. Svarbu paminėti, kad melatoninas skatina augimo hormono išsiskyrimą, todėl būtų galima pagalvoti apie didesnį melatonino vartojimą.
7.Gliciną (glicinas – aminoetano rūgštis). Glicinas yra veiksmingas papildas miego gerinimui. Glicinas gali pagerinti miego kokybę, klinikiniuose tyrimuose sėkmingai naudojamos 3–5 gramų dozės valgio metu ir prieš miegą.
Jeigu jus domina būtent šie papildai miego gerinimui, galite įsigyti šiuos papildus miegui ir pasinaudoti Mantasliekis nuolaidos kodu:
2. ZMA
3. Sleep dream
4. GABA
5. Ashwagandha
Apibendrinus, papildai miegui gali pagerinti miegą, o geresnis miegas gali pagerinti bendrą savijautą, palengvinti svorio metimą. Dėl to, rūpinkitės savo miego kokybe, o jūsų kūnas padėkos gražesne kūno kompozicija, geresne savijauta ir mažesniu alkiu.
Todėl geriausias laikas pradėti pokyčius yra dabar.
Norint numesti svorį neužtenka galvoti, kaip įtilpsite į džinsus ar suknelę, reikia imtis veiksmų, todėl drąsiai rekomenduoju užsisakyti individualaus bendradarbiavimo paslaugą ir išmokti planuotis mitybą jau DABAR.
Arba įsigyti receptų knygelę, kurioje gausu paprastų receptų arba greito svorio metimo planą su receptais ir papildomais patarimai, nes šiandien taikoma akcija.
O jeigu turite daug motyvacijos nepamaišytų sporto programa.
Tuo pačiu jums noriu palinkėti pastovumo, kantrybės ir užsispyrimo. Siekite savo svajonių, kad jos neliktų tik svajonėmis, nes geriausias laikas pradėti pokyčius buvo vakar. Padarykite taip, kad po kelių mėnesių svertumėte 5 kg mažiau, o neliūdėtumėte žiūrėdami į veidrodį.